Kurumsal

CEO MESAJI

Değerli Müşterilerimiz,

10 yılı aşkın süredir Türkiye’de organik tarımın öncülerinden biri olan firmamız, kurulduğu günden bu yana kalite ve dürüstlükten ödün vermeden, sürekli büyüyerek  ve gelişerek sektöre yeni giren firma ve yatırımcılara ilham kaynağı olmuştur.

Küçük bir ofiste başlayan serüvenimiz, geçen yıllar boyunca yaptığımız yoğun çalışmalar ve emeklerle İzmir’de içinde birçok meyve ve sebzenin işlendiği tesise, Mersin’de bakliyat işleme ve Almanya’da  depolama / dağıtım olanaklarına kavuşmuştur. Firmamız 10.000 hektardan fazla ekim alanımız ve 400 ü aşkın çiftçimiz ile ülke sermayesine katkıda bulunmaktadır. 

ETNA GIDA olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğal, sağlıklı ve organik gıdaları tüketicilerin mutfağına ulaştırmak amacıyla “Nature’s Pride” markasını yaratarak, dünya çapında tanınmış markalarla aynı raflarda yer aldık.  

Bunun yanında “ETNA” markası ile hem son tüketicilere hem de gıda endüstrisine doğal ve sağlıklı ürünlerin tedariğini yapan ETNA GIDA, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile aynı zamanda dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak tüketici kitlesini genişletmiş ve her ülkeden, her kültürden tüketicilerin vazgeçilmez markası olmuştur.

Her geçen gün geleceğe yönelik yenilikçi adımlarla ilerleyen ETNA GIDA, sizlerin katkısıyla daha da büyüyerek dünya gıda sektöründe dev firmalar arasına girip, ülkemizi temsil ederek halkımızı, çalışanlarımızı ve yatırımcılarımızı gururlandıracaktır..

 

Saygılarımla,

M. Ata ÖZDEMİR

Grafiket Reklam Ajansı