Kurumsal

KALİTE POLİTİKAMIZ

Etna Gıda kalite politikası, tüketicilerinin güvenli ve lezzetli gıda ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlama temelleri üzerine kurulmuştur. Etna Gıda Grubu olarak, bir yandan da  yaşamın her evresinde farklı sağlık ve lezzet hedefleri olan tüketicilerinin beklentilerini organik gıdalarla karşılamaktayız. Bu anlayışa uygun olarak Nature’s Pride  ve Etna markasıyla 100'den fazla çeşitte ambalaj ve gramajdaki farklı ürünlerle tüketicilerine ulaşmaktayız. Bizler ürünlerimizi tüketicilerimize, "ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi" çerçevesinde hazırlayıp sunmaktayız.
 
Firmamız kalite çalışmaları dahilinde, Kalite Yönetim Sistemi'nin ISO 9001:2008 versiyonunu uygulayarak süreç yönetimi uygulamaya başlamıştır. Gıda Güvenlik Sistemi planları gereği, güvenli gıda için gerekli olan çalışanları ve kaynakları temin ederek, tüm çalışanlarına gıda güvenliği eğitimlerini sağlamıştır.
 
Organik ürünler için üretim aşamasından itibaren organik sertifikasyon firmaları ile koordineli olarak çalışmaktayız. Ürünlerimiz, dünyada belirlenmiş ve kabul edilmiş standart ve kanunlar çerçevesin de  bu denetleme firmalarınca kontrol edilerek sertifikalandırılır. Aynı zamanda ülkemiz kanunları gereğince, bu ürünler Tarım Bakanlığı tarafından da denetlenip, etiketleri üstünde Tarım Bakanlığı’nın özel logosu ile tescillenir. Artık organik ürün olduğu kanıtlanmış ve garantilenmiş olan bu ürünler güvenle tüketicimize ulaştırılır.
 
Etna Gıda Gurubu Nature’s Pride ve Etna için tüketici hattını oluşturarak, tüketicilerden telefon, e-posta, faks, mektup ve paylaşım kanallarıyla gelen şikayet, öneri, bilgi ve teşekkür konulu geri bildirimleri karşılamakta, kaydetmekte, takibini yapmakta ve çözüm üretmektedir.
 
Birçok formülasyon ve laboratuar denemesinin yapıldığı ve mevcut ürünlerdeki kalite araştırma-geliştirme çalışmalarının sürdürüldüğü Araştırma ve Geliştirme departmanı, Etna Gıda’nın gücüne güç katmaktadır. Türk Gıda Kodeksi’ni yakından takip eden Araştırma ve Geliştirme departmanı, üretimde oluşabilecek her türlü teknik problem için çözümler üretmiş durumdadır.
 
Formülasyon ve laboratuar denemesinin yapıldığı ve mevcut ürünlerdeki kalite araştırma-geliştirme çalışmalarının sürdürüldüğü departmanlar da, tüketici istekleri de göz önünde bulundurularak, dünyadaki sektörel gelişmelere uygun yeni ürünler geliştirilmekte, var olan ürünlerle ilgili iyileştirme çalışmalarına da devam edilmektedir.
 

Grafiket Reklam Ajansı